výroba - PROART - reklamní atelier

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Velkoplošný tisk

Provozujeme velkoplošnou digitální tiskárnu Roland s tiskovým průchodem 134cm. Tiskneme na plakátový a CL papír, samolepící folii, PVC plachtovinu, textilní bannery, malířské plátno i prezentační polypropylenové folie. Potištěné samolepící folie adjustujeme na podkladové desky PVC, hliníkové sendviče Skybond a další media.
...zde  čtětě více]

Řezací plotter
Výroba nápisů a grafiky pomocí řezacího plotteru má v naší firmě dvacetiletou tradici. Přestože na mnoha místech tuto technologii nahradil právě digitální tisk, v řadě případů je tato metoda signmakingu nezastupitelná. Ve spolupráci se zákazníkem vždy volíme takovou technologii výroby, aby účelnost, kvalita provedení a cena byly v optimální rovnováze.

...zde  čtětě více]


Ostatní výroby

Technologii digitálního tisku i řezací plotter kombinujeme a doplňujeme výrobou nejen reklamních panelů a tabulí, ale i atypických stojanů, displayů a jiných2D i 3D reklamních zařízení, která jsou využitelná pro prezentační, orientační a navigační systémy io například výstavnictví. Na našich výrobách kooperujeme se zámečnickými i truhlářskými dílnami.

.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky